Написати

Павел
Привет Ира и Юра, я Паша ,у нас общие знакомые-Галя и Анастасия.Я занимаюсь пешим туризмом,меня можна найти в КОНТАКТЕ и ОДНОКЛАССнИКАХ. Резник Павел 1971год рождения,там есть интересные фото.
Thursday 05 August 2010 - 22:17:23


Дмитро
Чудовий сайт! На жаль не їжджу ровером (велосипедом, біціґлями, веломашиною , але випадково натрапивши на ваші тури через Google images, не можу ніяк з нього (сайту) злізти. І як би це з вами десь з'їздити... Чи ще когось до вас заслати...
Friday 30 July 2010 - 23:04:18


Игорь
Классный сайт, пойду велик накачаю и буду кататься
Friday 28 May 2010 - 01:02:07


Кавачай
я за вами сумую!
сиджу тут і мрію, як приїду до України і пристану до вас кудись в Карпати.
плануйте щось на день Конституції.....може, Свидовець??!!!
Мар'яна
Saturday 23 January 2010 - 18:22:48


Oleksandra
ПривеееетЫ!!!!
Юра и Андрей, СПАСИБО ЗА ОООООООООООООООООООООЧЕНЬ ИНТЕРЕСНЫЙ ВЕЛОТУР!
после просмотра фоток с велотура, мне прислали сообщение:
"недавно прочитала ответ барышни на вопрос: "куда лучше поехать и с какой страны начать путешествовать?"....так вот, было сказано: "Начните со своей страны и Вы узнаете и увидите много интересного " И Она права на все 100 В очередной раз убедилась в этом, когда увидела твои фотки)"
Так вот.... я полностью согласна с этим мнением, Вы доказали этот факт!
Еще хочу отметить, организацию тура на высоком уровне, четкое соблюдение маршрута, интересные экскурсии и приятные воспоминания о незабываемых выходных!
СПАСИБО ЕЩЕ РАЗ!!! С Вами смело можно отправляться хоть куда !
Saturday 03 October 2009 - 16:32:56


fleuranika
Хлопці, величезне вам ДЯКУЮ за казкові вихідні! За бездоганну організацію і нескінченне терпіння до моїх велоздібностей, за цікаві розповіді і шалено приємну компанію. ну і за чарівну пляшку Тамянки, звичайно

Ви- суцільне натхнення і позитив! Боюся, ми ще побачимось =) бо колінка майже зажила =)

Аня, Містичний камінь
Tuesday 29 September 2009 - 19:54:25


qwert
Привіт всім! Я в шоці! Відкриваю цей сайт і бачу фотки мого рідного села(Сидорів). Замок, костел, моя бабулька під гору йде... Клас! Взагалі я з Тернополя, але відпочивати люблю в Сидорові. Купив недавно ровер і мрію про велопоходи. Поки що обкатую парки Тернополя з моїм сином(Макс 8р). Всім удачі!
Tuesday 25 August 2009 - 13:33:50


Андрей и Инна (Чернигов)
Привет из Чернигова! Сегодня вернулись из похода. Впечатлений — море. Замечательный маршрут, отличные атмосфера, соучастники и организаторы. Несколько дней пролетели на одном фантастическом дыхании.

Мы даже не ожидали, но, несмотря на нехилую крепатуру, синяки и дикую, но приятную усталость хочется обратно в поход.
Очень надеюсь, что еще покатаемся вместе! Спасибо за замечательную поездку!!!!!!!
Tuesday 30 June 2009 - 23:33:49


Jupiter
до Кості і Діми: дякую Вам, хлопці, за час та натхнення. А також за це докладний опис, тепер знатимемо як туди дістатись.

P.S.: приношу вибачення за неточну інформацію, через що довелося Вам поблукати. Той опис, що в мене був виявився не зовсім точним.
Wednesday 17 June 2009 - 13:52:07


Костя і Діма
Шановні вело-туристи, та особисто Юра (з якими нам пощастило зустрітися біля Джуринського водостпаду приблизно 7-8-го червня 2009 року), для Вас є, сподіваюсь, цікава інформація.
Справа в тім, (напевно Ви знаете), що біля Джуринського водоспаду є також водоспад Дівочі сльози. Однак дорогу туди знають не всі. Юра намагався нам допомогти, але, нажаль, він знав лише приблизний напрямок. Він просив нас, якщо ми його знайдемо, то написати про це на цьому сайті.
Юра, ті був майже правий. Але треба було йти не на "язичок", а на ту дорогу що пішла лівіше. А тепер докладніше.
Вам треба йти догори через місток під яким починаеться джуринський водоспад (получається, що водоспад буде у Вас зліва і знизу. За містком дороги расходяться вправо вгору і вліво дещо вниз. Вам треба вліво.
Далі йдете по лісу. Дорога починае потрохи закручуватись в право і вверх, а від неї відходить стежка на ліво і лежить велике дерево посеред дороги. Ви цю стежку пропускаете, перелазите дерево і йдете далі. Потім хвилин через 10-15 ще один попорот на ліво. От Вам туди і треба. Головне не повернути в перший поворот, а то прийдеться дряпатись по ДУЖЕ крутому підйому. Йдете по стежці, як почуете тихенький гуркіт води, то Ви правильно йдете. То криничка. Проходите криничку і Ви біля водоспаду.
Звідти такий краєвид!!!! А самий водоспад хоча и не повноводний але точно відповідае назві дівочі сльози. І на мою субєктивну думку він навіть красивіше за джуринський, хоч їх і не можна порівнювати. Гадаю, що хто його знайде -- не пожалкує.
Ну ось, Юра, ми свою обіцянку виконали і написали як його знайти. Спасибі, що намагався нам допомогти, було дуже приемно зустріти не байдужість.
P.S. Спробую викласти фото цих поворотів, може ті хто буде шукати "дівочі сльзи" не заблукають. Фото там де дерево лежить, то не той поворот. Потрыбен той де нема дерева.
P.P.S. Вибачте за помилки три роки не писав українською... на жаль...
Tuesday 16 June 2009 - 23:12:19