6-9 травня
"Гранітно-Степове Побужжя"
(Южноукраїнськ - Бузький Гард - Мигія - Інтеграл - Корабельна балка - Трикрати - ур. Лабіринт - Арбузинський каньйон - Актовский каньйон - Вознесенськ)


148 ЛКиїв-Пасажирський - Кавуни Відправлення 5 травня о 16:20 - прибуття 6 травня о 01:05
(для тих, хто їде 29 квітня - 5 травня у велотур "Буджацькі береги", їдемо з Одеси: 148 Ш Одеса-Головна Кавуни Відправлення 6 травня о 21:42, прибуття 7 травня о 01:47)

1 день Прибуваємо на станцію Кавуни в 1 ночі, ночівля на березі Бугу. Зранку переправляємось на паромі через річку. Тут починається заповідник "Бузький Гард". Південний Буг протікає в місцях виходу на поверхню Українського кристалічного щита. Тут багато порогів, схили утворюють кам'янисті каньйони. В травні береги річки зацвітають тисячами квітів.
Ночівля у мальовничому місці на березі річки
Дистанція за день: 40 км

2 день.Їдемо гористою місцевістю через заповідник. Побачимо поріг Інтеграл - популярне місце для сплаву на катамаранах та каяках.
Вздовж берегу їдемо до Корабельної балки - притоки Бугу, що також тече в мальовничому каньйоні
Ночівля на березі річки.
Дистанція за день: 45 км

3 день.
Переправляємось знову через Буг, їдемо вниз за течією. тут знаходиться продовження заповідника Бузький Гард, Численні скелі над водою, неорані степи, де навесні цвітуть тисячі квітів..
В Олександрівці переїжджаємо вкотре річку, рухаємось до Актовського каньйону.
Ночівля на березі річки
Дистанція за день: 70 км

4 день.дивимось химерні нагромадження скель і каміння в Актовському каньйоні, Трикратах.
Ввечері їдемо у Вознесенськ.
Дистанція за день: 40 км
в 1 ночі сідаємо на потяг 148 Ш Вознесенськ - Київ-Пасажирський відправлення о 01:00, прибуття в Київ о 10:49 10 травня


Вартість туру: 1860 гривень
прокат велосипеда і шолому - плюс 200 грн до ціни
прокат туристичного спорядження - плюс 100 грн до ціни

У вартість туру входить:
квитки на потяг Київ - Кавуни, Вознесенськ- Київ (плацкарт)
харчування (сніданок, вечеря - гаряча їжа, обіди - бутерброди)
паром через Південний Буг
послуги інструктора
групова медична аптечка
групова велосипедна аптечка
страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:
прокат велосипеда і спорядження
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

  • 067-789-98-22
  • 093-745-00-98
  • 093-767-00-71


__________Мигія___________


Поруч з селом Мигія, в Миколаївській області, річка Південний Буг має багато перекатів, порогів. Тут починається заповідник "Гранітно-степове Побужжя". На фото зображено поріг Інтеграл, що завдячує назвою своїй характерній формі. Виходи червоного граніту створюють цікавий ландшафт.__________Актовський каньйон___________


Актовський каньйон на річці Мертвовод, також відомий як "Долина диявола" або Малий Крим, тягнеться від с. Актово на 3 км до с. Петропавлівка. Глибина каньйону досягає 40-50 м, площа - понад 250 га. Актовський каньйон являє собою унікальний комплекс лісової та водної екосистем з ансамблем скель та гранітних каменів.
Природний комплекс Актовський каньйон, як і всі береги Мертвоводу, входить до складу Національного природного парку "Бузький Гард". Поруч, між Актово і Трикратах, при впадінні в Мертвовод річки Арбузинки, розташований не менш мальовничий Арбузинський (Малий Актовський) каньйон. Для створення тут унікального ландшафту природа невтомно працювала понад 3 млрд.
На типові умови для степової зони, дали можливість утворення унікальних екосистем, подібних не існує ніде на землі. Як приклад можна виділити виростання в цьому місці гірського тюльпана, з десяток видів інших рослин, місцем проживання яких, є це обмежений простір. Унікальність цього місця і наліт містицизму підкреслювали ще древні скіфи. Так саме в цьому каньйоні проводилися містичні ритуали одне з центральних племен скіфів, царські скіфи.


__________Південний Буг___________

Південний Буг, Бог, рідше Біг (дав.-гр. — Гіпаніс, крим. Aqsu — Ак-Су, пол. Boh) - річка на південному заході України. Бере початок на Поділлі і впадає до Бузького лиману Чорного моря.
Третя за довжиною (після Дніпра та Дністра) річка України і найбільша, яка тече виключно територією України — довжина її 806 км. Протікає центральними і південними областями держави (Хмельницька, Вінницька, Кіровоградська, Одеська та Миколаївська області) через фізико-географічні зони лісостепу і степу. Тут на поверхню виходить найдавніше в Україні геологічне утворення — Український кристалічний щит, завдяки якому Південний Буг відомий своїми порогами.