24-25 червня
Сухолуччя
Маршрут: Виноградар - ліс - Лютіж - Сухолуччя - Київське море - Дніпровсько-Тетерівський заповідник - Пилява - р. Тетерів - Димер - Мощун - КиївВ самому серці Полісся, серед вікових лісів, зливаються Дніпро і Тетерів. Дерева ростуть так густо, крони такі широкі, що навіть вдень тут не сильно світло. Легенди про вовкулаків тут живуть і досі. Вночі не кожен відважиться зайти в гущавину. Того й назвали ці місця Страхоліссям.
В заповіднику збереглись типові поліські ландшафти, рослини, дерева, тварини. На піщаних берегах Київського моря ростуть сосни, в лісі можна легко зустріти кабанів, косуль, оленів і навіть лося. Тут живе рись, вовки і недавно повернулись навіть ведмеді.
Ще недавно це була абсолютно закрита територія. Для комфортного полювання злочинців, в лісі проклали асфальт. Тепер ці доріжки доступні для велосипедистів. кататись тут - саме задоволення!

Виїжджаємо з Києва в суботу, о 9 ранку. Зустріч - на перетині проспекту Свободи і Гонгадзе. Через ліс їдемо в сторону Лютежа, тут виїжджаємо на берег Київського моря, обідаємо, купаємось. Далі - вздовж моря їдемо в Сухолуччя, ночівля на березі річки Тетерів.
В неділю катаємось по асфальтованим доріжкам заповідника, тут легко можна побачити косуль, кабанів, черепах)
Поветраємось в Київ вздовж річки Ірпінь, через Мощун і Пущу-Водицю

Вартість туру:540 гривень
прокат велосипеду,багажника, шолому - плюс 150 грн до ціни
прокат туристичного спорядження - плюс 70 грн до ціни

У вартість туру входить:
 • харчування
  групова медична аптечка
  групова велосипедна аптечка
  страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:
 • сніданок 1 дня(поснідайте вдома перед виїздом)
  прокат велосипеду
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

 • 8-067-789-98-22
 • 8-093-745-00-98
 • 8-093-767-00-71
 • ICQ: 356339367
 • ICQ: 164788709

скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.netтрохи фотографій з маршруту від фотографа Грищенко В'ячеслава: http://slood.livejournal.com/tag/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%B5