26-29 січня
Мармароси
(Ділове - потік Білин - полонина Лисича - Піп-Іван Мармароський - Ділове)
"Мармарош (Мараморош) - це історико-географічна назва східного Закарпаття що об’єднує Міжгірський, Хустський, Тячівський, Рахівський райони Закарпатської області України і жудці Сату-Маре та Марамуреш в Румунії. Також це гірський масив в Українських Карпатах з характерним Альпійським рельєфом. Мармароські альпи (Гуцульські альпи, Рахівські гори) відрізняються від решки Українських Карпат стрімкими схилами, урвищами, гострою потрійною вершиною Попа-Івана. Також звідси відкриваєцця красивий краєвид на румунські Карпати."


З Києва їдемо в пятницю о 18:20 на потязі №43, у Франківськ прибуваємо в суботу о 06:02 ранку. Автобусом їдемо у Рахів, звідти - в Ділове. Оформлюємо перепустку в прикордонну зону і виходимо на маршрут. Перша ночівля на полонині на середині підйому на ПІМ.
Другого дня піднімаємось на полонину Лисича. Розбиваєм табір, піднімаємось в сторону Петроса Мармароського.
Милуємось краєвидми або красою карпатської завірюхи:) , ночуємо в наметах.
Третього дня за сприятливої погоди піднімаємось на вершину Попа Івана Мармароського. Звідти відкриваються фантастичні краєвиди на румунські Карпати, на найвищі українські хребти. Звісно, за умов сонячної ясної погоди:)
Цього ж дня починаємо спускатись вниз. Ночуємо на полонині Лисича, або на шляху вниз.
Четвертий день спускаємось у Ділове, їдемо у Франківськ. Гуляємо містом, о 22:15 сідаємо на 44 потяг, в середу о 09:20 прибуваємо у Київ.

Фотграфії з маршруту дивіться тут: Мармароси 2009
Вартість туру: 1420 гривень

* з собою необхідно мати: штормовий одяг, теплий одяг, термобілизну, хороше високе трекінгове взуття, шапку-балаклаву, окуляри, спальник на -10 -15 комфорт, бути готовим морально до морозу, сильного вітру, стрімкого підйому

У вартість туру входить:

• квитки на поїзд Київ - Івано-Франківськ - Київ
• трансфер автобусом Франківськ - Ділове - Франківськ
• послуги інструктора
• харчування згідно програми
• групова медична аптечка
• страховка на весь час подорожі