Написати

Сергій
Три дні як повернулися з походу по Керченському півострову - дуже сподобалось. Дякую Андрію та Валерію за організацію подорожі. До зустрічі на нових маршрутах!
Відео з мандрівки тут http://www.youtube.com/watch?v=QROgwB-_RNI
Thursday 30 August 2012 - 14:47:02


Richard
Привет!
Подскажите, как часть у вас обновляется информация на сайте?
Sunday 10 June 2012 - 12:09:38


Олег
Дякую Андрію та Валерію за класний тур (Медобори)! А також всім учасникам і членам профспілки! І синоптику за гарну погоду
Wednesday 06 June 2012 - 16:02:34


projdusvit
Віола, під час грози їхати на велосипеді небезпечно, але найбільш небезпечно тримати при собі ввімкнений телефон. В статті саме про це.
Saturday 25 February 2012 - 18:41:08


Віола
Ваш сайт надзвичайно цікавий, багато корисної і потрібної інформації. Вело тури - активний і веселий спосіб відпочинку, але велосипед може бути дуже небезпечний вид транспорту, особливо в грозу.
Friday 24 February 2012 - 18:43:13


Катерина
Хлопці, суперова веломандрівка вийшла!!! Тепер з нетерпінням чекаю наступної можливості!!! Реально круто подолати 100 км на вєліку, спершу думала це нереально ))) Величезна подяка!!!
Tuesday 15 November 2011 - 18:06:17


Алекс
Ребята, пытался зарегистрироваться на тур с 1-2 октября. Сайт не принял моих 5 попыток!!!((( Звонил на телефоны - тишина. Никто не перезвонил. Вы работаете со своей устоявшейся клиентурой и новички вам не нужны???? Мои знакомые ездили в ваши туры. Они тоже жалуются, что дозвониться проблематично. Решил поехать с другой конторой. Желаю вам решить проблемы со связью!
Friday 02 September 2011 - 15:55:07


ksanchik
Дуже дякую Андрію за травневі свята на Арабатці. Організація походу просто супер, кухня...ням-ням.....пейзажі дуже мальовничі. Молодець! Дуже дякую Никодиму за технічну підтримку. Тепер в відпуску тільки з Світ за очі. Молодці....тримати так далі!
Thursday 19 May 2011 - 15:58:50


ciclista
Думаю, для тих, хто хоч раз був з хлопцями в поході писати нічого не потрібно...
А тим, хто ще не був і вагається, раджу - спробуйте! Після цього ви зрозумієте, що вже залежні... Це така невиліковна і заразна хвороба... спочатку її підхвачуєте ви, потім ваші друзі, потім друзі друзів...
Андрій - це взагалі бренд! По-перше, це завжди пригода; по-друге, навіть якщо вас поцупить НЛО, він завжди знайде вихід з будь-якої халепи; по-третє, його кухня справді неймовірно смачна; по-четверте, по-п'яте... і по-десяте, з хлопцями дуже цікаво!
А якщо у вас на дущі кепсько і все йде шкереберть - вам просто вкрай необхідно сісти на велосипед і їхати світ за очі... 100% гарантія гарного настрою та незабутніх вражень!
Friday 25 March 2011 - 19:38:15


Малашин Никодим
Мені все дуже сподобалось. Особливо харчування. Не те що вдома на варениках сижу. І куліш їли і шашлик та ще багато чого, корочтше кажучі кожен день був неординарним на страви. А щодо катання на велосипедах в зимну погоду то воно мені більше сподобалось за літнє бо нетак пітнієш та повітря весь час свіже. Якщо весь час крутиш педалі чи відпочиваєш після під*йому то взагалі не відчуваєш що температура близька до 0.

Кожен певно знає (хто хоч раз був у поході), що навіть звичайна їжа в поході має свій особливий смак.
А їдудучі в тур з Андрієм ти ще отримуєш ,крім гіда та інструктора, такий собі значний бонус - дуже смачне та неповторюване приготування їжі у вигляді персонального повара.
Отже раджу тури всім кому остогидли вареники з пелменями.

P.s. Дякую за подорож!
Thursday 10 March 2011 - 08:26:03