Написати

Костя і Діма
Шановні вело-туристи, та особисто Юра (з якими нам пощастило зустрітися біля Джуринського водостпаду приблизно 7-8-го червня 2009 року), для Вас є, сподіваюсь, цікава інформація.
Справа в тім, (напевно Ви знаете), що біля Джуринського водоспаду є також водоспад Дівочі сльози. Однак дорогу туди знають не всі. Юра намагався нам допомогти, але, нажаль, він знав лише приблизний напрямок. Він просив нас, якщо ми його знайдемо, то написати про це на цьому сайті.
Юра, ті був майже правий. Але треба було йти не на "язичок", а на ту дорогу що пішла лівіше. А тепер докладніше.
Вам треба йти догори через місток під яким починаеться джуринський водоспад (получається, що водоспад буде у Вас зліва і знизу. За містком дороги расходяться вправо вгору і вліво дещо вниз. Вам треба вліво.
Далі йдете по лісу. Дорога починае потрохи закручуватись в право і вверх, а від неї відходить стежка на ліво і лежить велике дерево посеред дороги. Ви цю стежку пропускаете, перелазите дерево і йдете далі. Потім хвилин через 10-15 ще один попорот на ліво. От Вам туди і треба. Головне не повернути в перший поворот, а то прийдеться дряпатись по ДУЖЕ крутому підйому. Йдете по стежці, як почуете тихенький гуркіт води, то Ви правильно йдете. То криничка. Проходите криничку і Ви біля водоспаду.
Звідти такий краєвид!!!! А самий водоспад хоча и не повноводний але точно відповідае назві дівочі сльози. І на мою субєктивну думку він навіть красивіше за джуринський, хоч їх і не можна порівнювати. Гадаю, що хто його знайде -- не пожалкує.
Ну ось, Юра, ми свою обіцянку виконали і написали як його знайти. Спасибі, що намагався нам допомогти, було дуже приемно зустріти не байдужість.
P.S. Спробую викласти фото цих поворотів, може ті хто буде шукати "дівочі сльзи" не заблукають. Фото там де дерево лежить, то не той поворот. Потрыбен той де нема дерева.
P.P.S. Вибачте за помилки три роки не писав українською... на жаль...
Tuesday 16 June 2009 - 23:12:19


люда
правельно нет машины едь на волосипеде.
Wednesday 06 May 2009 - 18:18:52


Galina
A koly bude anglomovna versiya? V mene bagato druziv z riznyh krain svity yakym by ya hotila pokazaty ukrainy takozh takou yak na vashomy saiti!
Friday 03 April 2009 - 16:56:13


Petro
Активний відпочинок на Шацьких озерах на www.ozera.com.ua
Friday 06 March 2009 - 21:10:37


Wildtour
Всех кого интересует активный отдых на воде, рафтинг, сплавы приглошаю на страницы нашей компании ДИКИЙ ТУР -http://wildtour.com.ua/
Wednesday 19 November 2008 - 10:45:16


projdusvit
Велотур, велотуризм, тури по замках, замки України, палац, активний відпочинок, активный отдых, велотуры, Україна, Ukraine, Поділля, Київщина, Полісся, Слобожанщина, Донбас, Карпати, Закарпаття, мальовничі місця, поїхали разом!
www.SvitZaOchi.com
Sunday 26 October 2008 - 10:42:56


semona
Ребята, турклуб Глобус снова приглашает вас поучаствовать в нашем ежегодном Конкурсе рассказов, отчетов и фоторепортажей.
Прошло лето, пройдено множество достаточно интересных и разнообразных походов, надеемся вам есть чем поделиться !

Подробности - http://www.tkg.org.ua/node/10328

Также, в рамках Конкурса проводится Выставка лучших фото - http://www.tkg.org.ua/node/10471

Ждем ваших работ!
Tuesday 21 October 2008 - 11:47:37


Lilya
Ребята,а как можно заказать поездку с вами на 24-26?
Friday 18 July 2008 - 11:27:00


Lippe Nele
Velta sete ue perfecte! Inture interesa luo sele! Baltice turi druki galerre!
Rescepto!

Saturday 28 June 2008 - 19:14:40


Aqwe
Интересный сайт. Ивините, что пишу не на украинском
Хтел бы обменяться с Вами ссылками с сайтом www.mozyrtur.info аналогичной тематики. Если предложение заинтересует - можете самостоятельно добавить свой сайт в мой каталог сайтов
Saturday 21 June 2008 - 22:24:03