5-6 червня
Золота Підкова Львівщини
Маршрут: Броди - Підкамінь - Підгірці - Олесько - Золочів

[img]З Києва виїжджаємо в пятницю о 19:16 потягом №43(Київ - Івано-Франківськ). Після прибуття в Броди збираємо велосипеди, упаковуємо велобаули і неспішливо рушаємо в бік Підкаменя.

Уявіть собі рівнину, якою вона може бути у Львівській області, і на горбі стоїть, невідомо звідки взявшись, величезних розмірів камінь висотою у 16 метрів(на фото). За свою містичну та окутану здогадками історію він отримав назву "Чортового каменя". Навколо збереглися козацькі хрести. На сусідньому пагорбі видніється домініканській монастир та психоневрологічний диспансер, що, за недивним збігом обставин, за часів тоталітаризму розташувались через стіну один від одного. Більш того, фактично, в одній будівлі. За хорошої погоди з підкамінецьких пагорбів видно купола Почаївської Лаври.
Отже дивимось камінь, монастир, залишки мурів, снідаємо та відправляємось до наступного пункту нашої мандрівки - Підгірців. Дивимось палац та розбиваємо табір на ночівлю. Вечеряємо.

Фото Lestat


Палац в Підгірцях — побудований протягом 1635—1640 рр. під керівництвом відомого архітектора Андре дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.
Замок має форму квадрата. Зі сходу, півдня і заходу замок оперізує смуга оборонних укріплень, оточена глибоким ровом та земляними валами


Другого дня прокидаємось, снідаємо і відправляємось у Олесько.

Фото з karpaty.info


Понад шість століть стоїть замок на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По-різному складалася доля замку протягом довгого його існування. Був він твердинею і воїном, що до останньої змоги відстоював свою незалежність; був він бранцем, за володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом, наче королівською резиденцією з притаманною їй пишністю, пихою і злочинністю; був він бунтарем, що виношував плани свого визволення. І тепер, коли рідна земля, до якої навіки і міцно приріс, стала вільною, перетворений на пам'ятку і служить своєму народові як скарбниця його історії й культури, як втілення його високого духу й таланту.


Обідаємо, оглядаємо замок, насолоджуємося духом давнини та історії.
Вирушаємо до останньої точки нашого маршруту - Золочева.


Фото з zolochiv.ridne.net


Замок збудований на початку XVII ст. за проектом невідомого італійського архітектора та останнім словом тогочасної науки, замок є зразком поєднання оборонного та житлового призначення. Дослідження останніх років відкрили багато цікавих сторінок забутої історії замку і Золочева. Потужна, і в той же час, ідеально правильна фортеця, яку просто обминали орди, оскільки навіть добре вишколеному війську важко було її здобути, збереглася майже повністю (за винятком озброєння). Кам'яні вали, бастіони добре захищають на диво затишний двір. Великий житловий палац Золочівського замку зберіг внутрішні комунікації - каналізацію (6 внутрішніх туалетів початку XVII ст.) і залишки мережі теплопостачання - печі та каміни. Цікавим є і внутрішнє планування житлових, парадних покоїв з господарськими кімнатами. Під усією зайнятою житловим палацом площею (майже 1000 м кв.) розташовані льохи-підземелля.


В 23:36, потягом №100(Ужгород-Київ) вирушаємо до Києва. Прибуваємо в понеділок о 7:19.

Час відправлення та прибуття може бути змінено


Вартість туру: 695 гривень

* зі своїм СПРАВНИМ велосипедом, на якому є СПРАВНИЙ багажник, своїм шоломом - мінус 75грн від ціни

* зі своїм спальником, наметом, велобаулом(в який влізуть Ваші речі + частина групового спорядження) - мінус 35 грн від ціниУ вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ – Броди і Злочів– Київ (плацкарт)
• доставка велосипедів на вокзал і з вокзалу в Києві
• прокат гірського велосипеда (TREK, Gary Fisher )
• прокат вело спорядження (вело шолом, вело багажник, вело рюкзак, мигалка задня, ліхтарик, ключі)
• прокат туристичного спорядження(намет, спальник, килимок, газовий пальник)
• послуги 2-х гідів-вело інструкторів
• харчування згідно програми (включаючи кафе в Підкамені)
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:

• харчування в поїзді
• постіль в поїзді (у кожного буде спальний мішок)

З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:

  • 067-789-98-22
  • 093-745-00-98
  • 093-767-00-71
  • ICQ: 356339367
  • ICQ: 164788709

скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.net


СвітЗаОчі

Андрій:
  • 050-641-20-39


info@svitzaochi.com

ми у фб: Велотури Світзаочі
ми в вк: http://vk.com/svitzaochi