9-11 беерзня
Первоцвіти Поділля
Маршрут: (Заліщики – Бедриківці – Городок – Касперівці – Монастирок – Більче Золоте – Нирків - Заліщики - Хрещатик)


Весна приходить не одразу. Дерева і рослини першими відчувають її наближення, адже вони терпляче чекали на неї довгі місяці. Ніби відчуваючи скору відлигу, бруньки наливаються соком, стають твердими. Первоцвіти, не дочакавшись, поки зійде сніг, уже випускають бутони, що своїм теплом пробивають дорогу до сонця крізь уже брудний, весняний сніг. Ще будуть заморозки, у березні може знову занести все снігом. Але це вже неважливо. Сонце щодня піднімається все вище над горизонтом. Ночі стають коротшими. І ось, гори, схили каньйонів, уже вибухають фіолетовим килимом крокусів. У лісах підсніжники, первоцвіти створюють біло-сині візерунки на килимі з торішнього листя і хвої. Від цього ледь вловимого аромату прокидаються бджоли, розпочинають збір першого цьогорічного нектару.
Невдовзі, вже навіть на самих обережних рослинах з'являється листя і цвіт. Весна увійде в свої повні права. Але то буде вже інша історія. Адже перші теплі промені, перші квіти, перші подорожі, коли ще не знаєш, чи замете снігом, чи сонце заллє все навколо світлом і теплом - самі емоційні. Поїхали на пошуки весняної ейфорії разом!
Шукати будемо на схилах Дністровського каньйону, біля Касперівського фйорду, мегалітичного Монастирька і Червоногрудського замку. В долинах Серету і Джурина. На верхівках скам'янілого коралового рифу Сарматського моря і у грабових лісах Обіжевського заповідника.
Жити будемо у красивому готелі, що стоїть у заповідному урочищі, на березі озера, серед лісу. Кататись будемо радіально, всі речі залишаються в готелі. Дуже красиві місця і прекрасний час - початок весни. Поїхали разом, буде класно!

День 1
Виїжджаємо з Києва 8 березня, о 14.35 потягом № 357 К Київ-Товсте
Прибуваємо о 2 ночі, селимось в готель

День 2
Зранку їдемо в Нирків, до руїн Червоногрудського замку, Джуринського водоспаду і Каньйону.
Далі, вздовж Дністра, з класними панорамними видами, рухаємось в сторону Заліщиків. За містом, на березі озера, у каньйоні, серед заповідника, знаходиться наш готель. Поселення, ночівля

День 3.
Сьогодні ми побачимо каньйон річки Серет, мегалітичний храм - Монастирьок, сходий на фіорд Касперівський каньйон.
Повертаємось на ночівлю в готель біля Заліщиків.

День 4.
Зранку переїдемо міст через Дністер, піднімемось до села Хрещатик, звідки відкривається прекрасна панорама на меандр Дністровського каньйону, з видом на Заліщики.
Після обіду виселяємось з готелю,
О 19.00 сідаємо на потяг Заліщики - Київ
Прибуття у Київ о 6,18 ранку, в понеділок, 12 березня


Вартість туру: 1970 гривень
* прокат велосипеду на 4 дні - плюс 200 грн до ціни


У вартість туру входить:
• квитки на потяг Київ-Товсте і Заліщики -Київ (плацкарт)
• проживання 3 ночі в готелях
• сніданки
• послуги інструктора
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:
• харчування (входять у вартість сніданки, обідати і вечеряти будемо в кафе по дорозі)

[center] З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
  • 8-067-789-98-22
  • 8-050-641-20-39
  • 8-093-767-00-71


"У мальовничій долині на лівому березі Серету, лежить невелике село Монастирок.
Перша згадка відноситься до 1600 р., коли тут був заснований чоловічий монастир, але відомо, що ще з 9 ст. у гроті-печері постійно проживали кілька монахів-пустельників.
Серед цих скель з незапам'ятних часів вершили язичницькі обряди давньо-слов'янські жреці-волхви. Свідком тому є камінь-мегаліт, жертовник на якому вирублено заглиблення у вигляді хреста. звідси"Дністер