15-17 червня (Трійця)
Медобори: водоспади, замки і каньйони
(Заліщики – Зелений Гай – Устечко – Червоноград – Язлівець – Русилівські водоспади – Бучач – Чортків)З Києва їдемо 357 К поїздом Київ-Пасажирський Заліщики.1 день
З Заліщиків одразу виїжджаємо до Дністра. Повз сам берег цієї красивої річки їдемо стежками-дорогами, рухаємось на захід. Ріка вражає краєвидами. То з правого, то з лівого, а то і по обидва береги річки здіймаються стрімкі схили Дністровського каньйону. Кожен знайде тут щось своє, що найбільше вражає, але все-ж головною "родзинкою", як на мене, буде Червоноград. На півострові, серед глибокого каньйону, на горі стоять руїни веж романтичного замку. Особливо красиво замок виглядає через контраст кольорів - білі вежі на фоні суцільного зеленого лісу. Також покупаємось під 16-метровим Джуринським водоспадом. Назва місцевості пов'язана з червоним ґрунтом і скелями, з якими обривається каньйон. Там дійсно дуже гарно
Дистанція за день - 35 км

2 день
Далі, піднімаємось старою лісовою дорогою нагору, виїжджаємо до Дністра. Тут знаходиться печера самітника, з якої відкривається чудовий краєвид на Дністровських каньйон, острів Інь-Янь.
Переїжджаємо в долину річки Стрипа. По броду виїжджаємо до Русилівських водоспадів. Ночівля на мальовничій галявині на березі річки.
Дистанція за день - 35 км

3 день
Далі, ґрунтовими дорогами їдемо Русилівських водоспадів. На відстані 4 км від села тягнеться каскад красивих водоспадів. Найбільший має висоту 12 метрів.
Їдемо в Бучач, де знаходиться замок і красивий монастир отців Василіян і замок.
Далі рушаємо у кінцевий пункт нашої вело-мандрівки – Чортків. Це місто навряд когось може залишити байдужим. Якийсь, ніби нетутешній костел, замок, дерев’яні церкви і просто красиві будинки.
Після катання містом вечеряємо в кафе і їдемо на вокзал. 358 Л потяг о 20:45 повезе нас додому. В Київ приїжджаємо у вівторок о 6.18.

Дистанція за день - 65 км

Фотографії з попередньої поїздки цим маршрутом ТУТ
Звіт про мандрівку читайте ТУТ

Фотографії з цього маршруту дивіться ТУТ


Вартість туру: 1945 гривень

Ціни в нашому прокаті:
• прокат велосипеду та комплекту туристичного спорядження на 3 дні - плюс 660 грн до ціни. * якщо у вас є своє спорядження, ціна буде перерахована відповідно до Умов прокату

У вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ-Заліщики і Чортків-Київ (плацкарт)
• доставка велосипедів на вокзал і з вокзалу в Києві
• послуги інструктора
• харчування згідно програми (включаючи вечерю в кафе в Чорткові)
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:

• харчування в поїзді
• постіль в поїзді (у кожного буде спальний мішок)
• прокат велосипеда і туристичного спорядження


__________Дністровський каньйон___________

__________Червоногруд___________
__________Нирківський водоспад___________
__________острів Інь-Янь___________

__________Русилівські водоспади___________

__________Бучач___________

__________Чортків___________

__________переправи___________